fbpx

Meist

Zehnder Group AG on Euroopa juhtiv kütte ja ventilatsioonisüsteemide tootja, pakkudes lahendusi mugava, tervisliku ja energiasäästliku sisekliima tagamiseks. Zehnder Group toodab, arendab ja müüb radiaatoreid ja ventilatsioonisüsteeme erinevate populaarsete kaubamärkide all (Runtal, Acova, Bisque, Paul, Greenwood, Zehnder Rittling, DPoint). Zehnderi esindused on 25 erinevas riigis üle maailma ning meie tooted on
kättesaadavad üle 70 eri riigis.  Zehnder Groupis töötab umbes 3000 inimest.

Ettevõttest

Zehnder Baltics OÜ esindab Eestis, Lätis ja Leedus Zehnder Group AG ventilatsiooni-, kütte- ja
jahutussüsteeme.
Suudame oma klientidele pakkuda erinevaid innovaatilisi energiaefektiivseid sisekliimalahendusi. Vajadusel konsulteerime kogu protsessi läbi tasuvusanalüüsi ja projekteerimise kuni ehituse ja järelmonitooringuni.
Teeme aktiivset koostööd projekteerijate, energiaaudiitorite ja inseneridega.
Asume Tiskre Ärimajas Rannamõisa tee 38d, kus on avatud ka Zehnder showroom ja koolituskeskus.

Projekteerimine ja kavandamine

Meie meeskonna kogemused võimaldavad ette võtta
erinevaid projekte. Meie eesmärgiks ei ole konkureerida projekteerijatega. Pigem näeme ennast kui toetava ja
nõuandva abimehena projekteerijatele ja investoritele.
Oleme projekteerimise/ kavandamisega olnud abiks erinevate ärihoonete sisekliima lahenduste juures (nt Tiskre Ärimaja, Ärihoone Ülikooli 2b, Omniva uus logistikakeskus, Arcwoodi tootmis- ja kontorihoone), aga samuti korter- ja individuaalelamute projektides (Novamaja, Pronksi residentsid).
Meie spetsialiseerumiseks on erinevad laekütte ja -jahutuse lahendused.
Omame pikaajalisi kogemusi kortermajade ventilatsioonisüsteemide rekonstrueerimise valdkonnas (KredEx meetme projektid). 2013. aastal tõime turule Zehnder Comfosystems baasil soojustuse aluste õhukanalitega ventilatsioonisüsteemi rekonstrueerimise lahenduse, mis on tänaseks kasutusel enamikes rekonstrueerimisprojektides.
Vajadusel varustame klienti hoone sisekliima uuringute ja kaalutavate tehnoloogiliste lahenduste tasuvusanalüüsidega.

Omame alati piisavat laoseisu Zehnder Comfosystems ventilatsioonikanalite ja komponentide tootevalikus tehes teie töö lihtsaks!