fbpx

Zehnder Group AG on Euroopa juhtiv pikaajaliste kogemustega kütte- ja ventilatsioonisüsteemide tootja 1895. aastast, pakkudes lahendusi mugava, tervisliku ja energiasäästliku sisekliima tagamiseks. 128-aastane pereettevõte toodab, arendab ja müüb radiaatoreid ja ventilatsioonisüsteeme erinevate populaarsete kaubamärkide all nagu Acova, Bisque, Zehnder Rittling, DPoint, Enervent, Lifebreath, Caladair ja Core. Zehnderi esindused on üle 20-s erinevas riigis üle maailma ning meie tooted on kättesaadavad rohkem kui 70 eri riigis. Zehnder Groupis töötab ligi 3500 inimest. 

Zehnder Baltics OÜ

Zehnder Baltics OÜ on Zehnder Group AG ametlik esindaja Baltikumis.
Pakume juba üle 10 aasta nii eraklientidele kui ka ettevõtetele Eestis, Lätis ja Leedus innovaatilisi energiaefektiivseid ventilatsiooni-, kütte- ja jahutuse lahendusi. Vajadusel konsulteerime kogu protsessi alates tasuvusanalüüsist ja projekteerimisest kuni ehituse ja järelmonitooringuni. Oleme teiega ideest järeltoeni. Teeme aktiivset koostööd projekteerijate, energiaaudiitorite ja inseneridega.

Asume Tiskre Ärimajas Rannamõisa tee 38d, kus on avatud ka Zehnderi SHOWROOM ja koolituskeskus.

Kavandamine

Meie meeskonna kogemused võimaldavad ette võtta erinevaid projekte. Meie eesmärgiks ei ole konkureerida projekteerijatega. Pigem näeme ennast toetava ja nõuandva abimehena projekteerijatele ja investoritele. Oleme kavandamisega olnud abiks erinevate
ärihoonete sisekliima lahenduste juures (nt Tiskre Ärimaja, Ärihoone Ülikooli 2b, Omniva uus logistikakeskus, Arcwoodi tootmis- ja kontorihoone), aga samuti korter- ja individuaalelamute projektides (Novamaja, Pronksi residentsid, Vabaduse Väljak 6 katusekorterid). Omame pikaajalisi kogemusi kortermajade ventilatsioonisüsteemide rekonstrueerimise valdkonnas (KredEx meetme projektid).

Vajadusel varustame teid hoone sisekliima uuringute ja kaalutavate tehnoloogiliste lahenduste tasuvusanalüüsidega.üle

Oleme siin, et aidata.

Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.