Radiaatorid vannituppa ja eluruumidesse

Kõik me vajame eluks soojust, emaüsa kaitsvast soojast kuni hubase kodukütteni: soojus annab elu ja paneb meid end turvaliselt tundma. Soojus on meie kirg. Alates meie ettevõtte asutamisest enam kui 100 aastat tagasi on soojus meid pidevalt inspireerinud looma uudseid lahendusi radiaatoritehnoloogia vallas. Zehnderi tooted ja süsteemid on ideaalne lahendus mugava, tervisliku ja energiatõhusa sisekliima saavutamiseks.

Tänaseks on need uuendused saanud tööstusstandardiks – sealhulgas näiteks meie toruradiaatorid ja käterätikuivatid. Ent nii nagu soojus seisneb palju enamas kui kraadides Celsiuse või Fahrenheiti järgi, on radiaatorid midagi palju enamat kui lihtsalt üks tehnoloogia. Zehnderi jaoks on radiaatorid ka dekoratiivesemed, mis peaksid sobituma täiuslikult erinevate elamis- ja sisustusstiilidega – seega miski, millel peaks olema osa igaühe elustiilis.

Zehnderi radiaatorid on saadaval paljude eri kujude, viimistluste ja suurustega, neid saab paigaldada põrandale ja seinale. Valikus on nii elektriradiaatorid, vesiradiaatorid (keskkütte radiaatorid ja tarbevee radiaatorid) kui hübriidradiaatorid.