fbpx

Zehnderi sertifitseeritud partnerid

Meie sertifitseeritud partnerid on oma ala eksperdid, kes on läbinud põhjaliku Zehnderi koolituse ning omavad pikaajalist kogemust meie ventilatsioonisüsteemide paigaldamisel. Tegemist on meie poolt tunnustatud usaldusväärsete ettevõtetega, kes on valmis teid abistama alates ventilatsioonilahenduse väljatöötamisest kuni paigalduse ja järeltoeni välja.

Tutvuge meie sertifitseeritud partneritega allpool ning võtke nendega julgelt ühendust.

Luhvt-logo

Luhvt OÜ
Turu 51, 50106 Tartu
+372 505 7830
keimo@luhvt.ee
www.luhvt.ee

Tegevuspiirkond: Lõuna-Eesti

Luhvt OÜ pakub ventilatsiooniseadmete ja -süsteemide müüki, paigaldust ja hooldust eramajadele, korterelamutele ning suurematele hoonetele. Meie eesmärk on tagada klientidele kvaliteetne siseõhk, energiatõhusus ning optimaalne ventilatsioon. Meie eelised seisnevad mitte ainult kvaliteetsete toodete ja teenuste pakkumises, vaid ka individuaalses lähenemises igale kliendile. Me kuulame hoolikalt klientide vajadusi ja soove ning kohandame lahendused vastavalt nende konkreetsetele tingimustele.

Tootegrupid
Teenused
Zehnderi sertifikaadid
Zehnder on globaalselt tuntud ja usaldusväärne ettevõte, millel on pikaajaline kogemus ventilatsioonivaldkonnas. Zehnderi tooted on kvaliteetsed ja innovatiivsed, mis pakub mitmekülgseid lahendusi ventilatsioonisüsteemide rajamiseks.
Luhvt1
Keimo Jaansalu
Luhvt OÜ müügijuht
Videotutvustus
Comfort-Systems-logo

Comfort Systems OÜ
+372 5620 6655
info@comfortsystems.ee
www.comfortsystems.ee

Tegevuspiirkond: üle Eesti

Müüme ja paigaldame Zehnderi eramajade ventilatsioonilahendusi. Projekti puudumisel koostame teie eramule sobiliku lahenduse ja teostame paigalduse. Alati on võimalik pakutud lahendus soetada ja ise paigaldada. Meie poolt paigaldatud terviklikele lahendustele anname pikendatud garantii 5 aastat.

Tootegrupid
Teenused
Zehnderi sertifikaadid
Zehnderi ventilatsioonilahendused on terviklikud, hõlmates kõike alates seadmest ja torustikust kuni plafoonide ning välisrestideni välja. Kogu ventilatsioonilahendus ühelt tootjalt, mis on mõeldud toimima ilma probleemideta pikka aega. Zehnder pakub kõrgel tasemel järelteenindust ja head hinna-kvaliteedi suhet.
Ott Ojamäe
Comfort Systems OÜ juhatuse liige
Videotutvustus
Oleme siin, et aidata.

Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.