fbpx

  Registreeru seminarile

  5-aastane lisagarantii

  Muretu ventilatsioonisüsteem 5 aastat Pluss garantiiga!

  Meie usume oma toodete kvaliteeti ja soovime tagada oma mugavate ventilatsioonisüsteemidega usaldusväärsuse. Pakume Teile võimalust kasutada uut, pikendatud viieaastast garantiid. See annab Teile suurema kindluse, et kõik töötab nii nagu peab, ja kui on vaja remonti, võite olla kindlad, et see tehakse nii kiiresti kui võimalik korda. Volitatud Zehnderi ventilatsioonisüsteemi paigaldaja aitab Teil saada 5 aastat Pluss garantiid.

  5 sammu 5-aastase lisagarantii saamiseks

   Korrektne projektKorrektne projekt

  Koostöös Teie volitatud Zehnderi paigaldusettevõttega, projekteeritakse mugavaks ventilatsiooniks mõeldud Zehnderi süsteem professionaalselt vastavalt normidele.

   Õiged ventilatsioonisüsteemi elemendid

  5-aastane lisagarantii kehtib ainult Zehnderi toodetele, kui täielik ventilatsioonisüsteem on valmistatud Zehnderi komponentidest. *

   Nõuetekohane paigaldamine Nõuetekohane paigaldamine Zehnderi ventilatsioonisüsteem paigaldatakse vastavalt paigaldus- ja kasutusjuhenditele ning vastavalt standardile DIN 1946-6.

   Nõuetekohane seadistamine

  Seadistamise viib läbi ja tõendab Zehnderi volitatud partner või Zehnderi hooldustehnik.

   Nõuetekohane hooldus

  Filtrite asendamine ja süsteemi hooldus on registreeritud ja toimub vastavalt hooldusplaanile.

  * Ventilatsiooniseadmed, mille võimsus on alla 800 m³ / h, välja arvatud detsentraliseeritud ventilatsiooniseadmed, õhukanalid, maasoojusvahetid ja originaalfiltrid, mis on loetletud Zehnder Comfosystems hinnakirjas.

  Muretu ventilatsiooni garanteerivad Teile 5 aastaks Zehnderi volitatud partnerid Comfort Systems OÜ, LuhvtEst OÜ ja Samtec OÜ.

  Comfort Systems


  Zehnderi ventilatsiooniseadmed
  Link
  Zehnderi õhujaotussüsteem
  Link
  Garantiitingimused „5 aastat Pluss garantii“
  Link
  Oleme siin, et aidata.

  Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.