fbpx

  Registreeru seminarile

  Energiasäästlike lahenduste seminar

  Zehnder Baltics OÜ koostöös Savener OÜ-ga kutsub osalema Energiasäästlike lahenduste seminaril!

  Oleme oma toodetest toonud välja lahendused, mis on meie turul uuenduslikud, võiksid uute nõuete valguses anda kõige suuremat säästu kliendile ning tuua Teie portfelli uued võimalused.

  Tutvustus kestab ca 2 tundi ning käsitletavad teemad on:

  • Zehnder niiskustagastusega ventilatsiooniseadmed
  • Zypho tarbevee soojatagasti
  • Zehnder kiirgusküte ja -jahutus

  Põgus sissejuhatus lahendustesse:

  Zehnder niiskustagastusega ventilatsiooniseadmed

  Zehnder pakub nii eramutele kui ka kortermajadele uudseid niiskustagastusega ventilatsiooniseadmeid võimsusega 200 m3/h kuni 6000 m3/h. Lisaks niiskustagastusele on Zehnderi seadmed varustatud targa juhtimisautomaatikaga ning väga energiasäästlike ventilaatoritega. Tark automaatika võimaldab seadistada õhuvahetuse kiirust vastavalt ajatabelile, juhtida seadet niiskusandurite järgi jne. Niiskustagastuse omadus tuleb eriti kasuks külmade talviste ilmadega kui tavaline ventilatsiooniseade kuivatab õhku. Kuiv õhk põhjustab ebamugavustunnet, mida me oma klientidele ei soovi.

  Rohkem infot niiskustagastusest saad lugeda siit ja ventilatsiooniseadmetest siit

  Zypho tarbevee soojatagastiZypho

  Zypho on uuenduslik lahendus energiatagastuseks kodu või ärihoone dušiveelt. Dušivee energia taaskasutamine on tegelikult lihtne. ZYPHO näol on tegemist uuendusliku ja patenteeritud lahendusega, mis võimaldab realiseerida energia taaskasutamise idee lihtsalt paigaldatava ja efektiivse soojusvaheti abil. Lahendus võimaldab murranguliselt ümber korraldada  energiakasutuse nii kodudes kui ka ärilistes ettevõtmistes, olles üheks nutika, loodussõbraliku ja energiasäästliku ehituse alustalaks.
  Kord juba paigaldatuna on ZYPHO märkamatu, kuid võimaldab ometi märkimisväärset energiasäästu, ilma mingilgi moel kasutusmugavust vähendamata. ZYPHO teeb kokkuhoiu lihtsaks!

  Rohkem infot www.zypho.ee

  Zehnder lagiküte ja -jahutus

  Zehnderi lagiküte ja -jahutus on uudne lahendus Eesti turul, mis tagab parima võimaliku sisekliima nii eramutes, büroohoonetes kui ka kõrgetes laohoonetes ja spordihallides. Lagikütte puhul ettenähtud operatiivse temperatuuri hoidmiseks võib olla õhu temperatuur oluliselt madalam kui õhkkütte korral, seega on võimalik saavutada energiasääst küttekuludelt kuni 50%.

  Zypho tööpõhimõte

   

  Lagikütte tööpõhimõte

   

  Lagijahutuse tööpõhimõte

  Oleme siin, et aidata.

  Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.