fbpx

  Registreeru seminarile

  Koroonaviirus SARS-CoV-2: Informatsioon klientidele


  Koroonaviirus mõjutab meie igapäevast elu väga olulisel määral. Üks suurimaid väljakutseid, millega selles kriisis silmitsi seisame, on püüd säilitada oma sotsiaalne- ja tööelu nii tavapäraselt kui võimalik.
  Jälgime tähelepanelikult kiiresti muutuvat olukorda, tagamaks, et suudame vastavalt reageerida, et minimeerida häireid nii meie ettevõttele kui ennekõike meie klientidele.
  Tänu digitaalsetele võimalustele on meil suurel osal meeskonnast võimalik kodus töötada. Palume sellel perioodil meiega ühendust võtta e-posti või telefoni teel.
  Ehkki alati ei pruugi me reageerida nii kiiresti kui tavapäraselt, siis anname endast parima, et säilitada meie teenuste kvaliteet ning tegeleme kõigi päringutega. Püüame vastata kõigile e-posti teel esitatud päringutele viie tööpäeva jooksul.
  Kui teil on ülaltoodud informatsiooni kohta küsimusi, siis kõik Zehnder Balticsi kontaktid on leitavad siit
  Täname mõistva suhtumise ja jätkuva toetuse eest!
  ———————————————————————————————————————————————————————————

  Oleme teie jaoks olemas ja hoolime distantsilt

  Koronaviiruse vastaste kaitsemeetmete kohta olete kindlasti palju kuulnud. Allpool leiate mõned üldmeetmed, mida me kõik peame oma igapäevaellu integreerima:

  • Pese käsi regulaarselt ja hoolikalt
  • Köhides ja aevastades kata nina ja suu käsivarrega
  • Kasutatud taskurätik viska kohe prügikasti
  • Kui oled tõbine või haige, jää koju
  • Haigestumise kahtluse korral väldi kokkupuudet teiste inimestega

  #StayInContact #StayStrong #StaySafe

  Me hoolitseme selle eest, et teie päringuid, tellimusi, reklamatsioone, tarneid või muid küsimusi käsitletakse võimalikult harjumuspäraselt.
  Lisaküsimuste või -vajaduste korral võite meiega ühendust võtta aadressil info.baltics@zehndergroup.com

  ———————————————————————————————————————————————————————————

  TÖÖKORRALDUS ERIOLUKORRA AJAL

  Seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga Eestis ja viiruse tõttu tekkivale ohule inimestele, oleme kuni olukorra paranemiseni korraldanud ümber oma töö.
  Kaupade tellimine ja väljastamine
  Tellimuste vastuvõtmine ja kaupade väljastamine jätkub kontaktivabalt. Kauba vastuvõtt ja tellitud kaupade väljastamine toimub eelneva kokkuleppe alusel.
  Mittelepinguliste klientide tellimused väljastame pärast arve tasumist. Lepingulistel klientidel palume kontakti võtta Zehnder Baltics OÜ piirkondliku müügiesindajaga.
  Pärast arve tasumist asetame kaubad kokkulepitud ajal välisukse taha laadimissillale. Kauba kättesaamiseks palume aeg kokku leppida, helistades numbril +372 5648 7877.
  Kaubad sularaha eest ja kaardimaksega
  Oleme peatanud sularaha ja kaardimaksetehingud ning võimaluse tutvuda toodetega kohapeal. Tellimused palume edastada e-posti teel orders.baltics@zehndergroup.com . Peale tellimuse kinnitamist väljastatakse Teile arve, mille eest saate tasuda interneti vm makset kasutades. Kaubad väljastatakse pärast arve tasumist laost.
  Kontor ja showroom
  Oleme suunanud kõik oma töötajad kodukontorisse.
  Kui on soov külastada meie showroomi, palume see eelnevalt kokku leppida piirkondliku müügijuhiga, helistades numbril +372 5917 7811
  Palume olla valmis, et suhtlus ja tellimuste täitmine võib võtta kauem aega.
  Tekkivate küsimuste puhul saab meiega ühendust üldtelefonil +372 5825 9509 ja e-posti teel info.baltics@zehndergroup.com . Kontaktid leiate meie kodulehelt www.zehnder.ee/kontakt

  Kuidas kaitsta ennast Koroonaviiruse eest?
  Link
  COVID-19 REHVA Guidance
  Link
  Eesti Välisministeeriumi info
  Link
  Viiruste suhtes ohutud membraanid Zehnder entalpia soojusvahetites
  Link
  Oleme siin, et aidata.

  Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.