fbpx

Ideaalne paigaldus

Vajate lahendust, millega saab radiaatorid paigaldada võimalikult hõlpsasti, kiiresti ja seega väikeste kuludega. Kas lihtne paigaldus, radiaatori väljavahetamine või hüdrauliline tasakaalustamine – Zehnder Charleston on kohandatud alati vastavalt teie vajadustele.

 

 

 

 

Praktiline vahetusmudel - Zehnder Charlestoni Retrofit vahetusmudel võimaldab paindlikku paigaldamist renoveerimisobjektidel, sest vahetusmudel on saadaval vanade DIN-, malm- ja alumiiniumradiaatorite olemasolevate ühenduste jaoks. Seega ei ole neid vaja torustikuga kohandada. Tänu elementidest koosnevale konstruktsioonitüübile saab radiaatorid kohandada erinevate ehituslike tingimustega.

Mugav kasutamine tänu Zehnder Charleston EasyAccessile -
Zehnder Charleston EasyAccessi abil paigutatakse ventiil ja termostaat mugavale kasutuskõrgusele nii, et soovitud temperatuuri saab mugavasti reguleerida. Tänu paindlikule paigaldusviisile ja millimeetritäpsusega tootmistehnikale sobib Zehnder Charleston EasyAccess ka vanade radiaatorite hõlpsaks vahetamiseks juba olemasolevate ühenduste korral.

Lihtne paigaldamine Zehnder EasyFixi abil -
Zehnder EasyFix on kinnitussüsteem, mille abil saate Zehnder Charlestoni kiiresti ja lihtsasti paigaldada. Selleks tuleb seinale kinnitada ainult üks klamber, mille külge saab radiaatori riputada ja seejärel kinnitada. See vähendab nii paigaldamisel tekkida võivaid vigasid kui ka õnnetusi radiaatori kogemata rippasendist väljatuleku tõttu. Radiaatori esteetilise ilme tagamiseks on kinnistusklambrid sama värvitooniga nagu radiaator.

Lihtne hüdrauliline tasakaalustamine Q-Tech-ventiili abil -
Täpne hüdrauliline tasakaalustamine on tõhusa küttesüsteemi alus. Tundmatud ehitusolukorrad on tõeline katsumus. Sageli raskendavad puuduvad teadmised torustiku kohta hüdraulilise tasakaalustamise arvutusi. Zehnder Charlestoni mudel Completto on esimene mitmeribiline radiaator, mis tänu tehases paigaldatud Q-Tech-ventiilile võimaldab automaatset hüdraulilist tasakaalustamist. See lihtsustab sinu tööd ja sobib seetõttu ideaalselt komplektseks renoveerimiseks.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

 

Sukeldu Zehnder Charlestoni ideaalse paigalduse maailma