fbpx

    Registreeru seminarile

    Zehnderi ventilatsioonirestid ja plafoonid

    Zehnder pakub terviklikku ventilatsioonisüsteemi, mis hõlmab ka ventilatsioonireste ja plafoone siseruumidesse ning ventilatsiooni välisreste.

    Ventilatsioonirestid siseruumidesse

    Meie disain ventilatsioonirestid varjavad diskreetselt õhu sissepuhke- ja väljatõmbeavad ning sobivad paigaldamiseks nii seinale, põrandale kui lakke.

    Ventilatsioonirestid on saadaval erineva viimistlusega ning need sobivad iga interjööriga. Elegantseid ja funktsionaalseid Zehnderi disain ventilatsioonireste on tunnustatud ka iF disainiauhindadega.

    Tutvu meie ventilatsioonirestide valikuga:
    Disain ventilatsioonirest Zehnder ComfoGrid Linea
    Zehnder disain ventilatsioonivõred

    Luna

    Plafoonid

    Zehnderi tootevalikusse kuuluvad ComfoValve Luna plafoonid, mille disainis on erilist tähelepanu pööratud vormile ja funktsionaalsusele. Plafoonid sobituvad igasse interjööri ning sissepuhke ja väljatõmbe plafoonide disain on ideaalselt harmoonias. Seetõttu on need plafoonid eriti sobivad näiteks elutubade ja avatud köögiga ruumide jaoks.

    ComfoValve Luna plafooni nutikas disain tagab vaikse töö ilma õhku peale puhumata ning takistab mustuse kogunemist plafooni ümber. Plafooni kuju tagab, et õhuvool liigub mööda lage või seina võimalikult kaua. Seda nimetatakse Coanda efektiks. See efekt tagab, et värske õhk jaotub ruumi ühtlaselt ning plafooni külge ega ümber ei kogune pea üldse tolmu ega mustust.

    Tutvu ComfoValve Luna plafoonidega:
    Sissepuhkeplafoon Luna S125
    Väljatõmbeplafoon Luna E125

    Ventilatsiooni välisrestid

    Zehnderi ventilatsioonisüsteemi osaks on ka ventilatsiooni välisrestid. Need on valmistatud roostevabast metallist ning sobivad erinevatesse paigaldustingimustesse.

    Tutvu meie ventilatsiooni välisrestidega:
    Zehnderi välisrestid

    Ventilatsioonirestid siseruumidesse
    Link
    Plafoonid
    Link
    Ventilatsiooni välisrestid
    Link
    Oleme siin, et aidata.

    Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.