fbpx

  Registreeru seminarile

  Zehnder sertifitseeritud partneri programm

  Zehnder sertifitseeritud partneri programm

  Tere tulemast Zehnderi sertifitseeritud partneri programmi!

  Zehnderi sertifitseeritud partneri programm aitab teie ettevõttel olla edukas mugavate elamute ventilatsioonilahenduste pakkumisel järjest nõudlikumal turul. Meie programmiga saate Zehnderi ventilatsioonieksperdiks.

  Zehnder embleem

  Meie eesmärk on muuta inimeste elu tervislikumaks, mugavamaks ja lihtsamaks. Soovime seda saavutada mitte ainult oma lõppkasutajate, vaid ka oma partnerite jaoks. Zehnderi sertifitseeritud partneri programm aitab teil kasvatada oma klientide usaldust oma ettevõtte vastu ja annab teile võimaluse saada osa meie lojaalsusprogrammi hüvedest.

  Eelised

  Sertifitseeritud partneri programm annab teie ettevõttele parema võimaluse oma eesmärke saavutada. Aitame teid hea meelega kõiges, mida vajate oma ettevõtte reklaamimiseks ja enda nähtavaks tegemiseks. Anname teile vajalikku teavet mugavusventilatsiooni kohta, et saaksite oma kliente paremini nõustada.

  Sertifitseeritud paigaldaja programm

  PRAKTILINE KOOLITUS:
  PLANEERIMINE JA DISAIN

  Õppige projekteerima ventilatsioonisüsteeme ja tundma ventilatsioonikontseptsioonide loomist. Saate näpunäiteid ja nippe päriselu praktikast.

  VEEBIKOOLITUSED

  Teemad, mida arutame, puudutavad klienditeenindust, tehnoloogiat ja paigaldust. Lisaks anname nõu näiteks sellistel teemadel nagu kiirgusküte ja jahutus.

  DISAIN

  Kas vajate oma ehitusprojektile kavandit ja paigaldussoovitusi? Meil on hea meel teid selles toetada ja aitame teil oma eesmärke kiiresti saavutada.

  Sertifitseeritud paigaldaja programm

  AUTOKLEEBIS

  Kasutage oma autot reklaamipinnana: Zehnderi ventilatsiooniekspertidele mõeldud kleebiseid saate kleepida enda ärisõidukile ja need muudavad kliendikülastused väikeseks reklaamreisiks, et iga sõiduga oma äritegevusele kaasa aidata.

  VENTILATSIOONI ABIMATERJALID

  Info teie klientidele: Zehnderi ventilatsiooni brošüürid, mis on mõeldud partneritele, sobivad suurepäraselt kliendinõustamisteenuseks. Need sisaldavad teavet mugavusventilatsioonisüsteemide funktsionaalsuse ja eeliste kohta.

  GARANTII

  Eriteenusena saate pakkuda oma klientide Zehnderi ventilatsioonisüsteemidele 5-aastase garantii. See annab teile juurde veel ühe müügiargumendi ja tugevdab usaldust teie ettevõtte vastu. Lihtsalt täitke ära registreerimisvorm ning kasutuselevõtu ja õhuhulga protokoll.

  NB! Tegemist on interaktiivsete pdf-dokumentidega, mida saate täita otse arvutis, salvestada ning digiallkirjastada. Allkirjastatud dokumendid palume saata tonis.klaas@zehndergroup.com.

  Liituge meie programmiga juba täna!

  Maksimaalne heaolu Zehnderi ERV ventilatsiooniga
  Link
  Zehnderi ventilatsiooniseadmed
  Link
  Zehnderi ventilatsioonist lähemalt
  Link
  Kuidas ventilatsioonisüsteemi valida?
  Link
  Vead ventilatsioonisüsteemide valimisel ja paigaldamisel
  Link
  Zehnderi ventilatsioon eramajale
  Link
  Lihtne paigaldus
  Link
  Zehnder originaalfiltrid
  Link
  Värske õhk Zehnder originaalfiltritega
  Link
  ERV soojusvaheti turvalised membraanid
  Link
  5-aastane lisagarantii
  Link
  Oleme siin, et aidata.

  Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.