fbpx

UUS! Zehnder Studio Collection

Zehnder toob turule oma uusima esmaklassilise disainisarja:

The Zehnder Studio Collection

  Runtalist sai Studio Collection – Arhitektuur on meie geenides

Arhitektuur peitub Runtali geenides. Runtali asutasid 1953. aastal insener Egon Runté ja arhitekt Jürg Altherr. Ettevõte saavutas kiiresti Šveitsi turul tuntuse ning oli arhitektide ja sisekujundajate seas väga populaarne tänu uuenduslike toodete ja ainulaadsete disainilahenduste kombinatsioonile. 1988. aastal ostis Runtali Zehnder Group. See üleminek tugevdas oluliselt mõlema kaubamärgi positsiooni Šveitsis ja teistes Euroopa riikides turuliidrina. Need kaks kaubamärki on aastaid olnud tipptehnoloogia, pideva uuendustegevuse, teedrajava disaini, ammendamatu leiutise ja ainulaadse tootmisteadmiste sünonüümid.

Selle loo järgmise arenguetapina jätkatakse Runtali pärandit Zehnderi esmaklassilises disainisarjas – Zehnder Studio Collectionis.

Lihtsus ja valik – kõik ühest allikast
  • rohkem valikut
  • otsene ligipääs kõige eksklusiivsemale Zehnderi tooteportfoolio osale
  • lihtsam otsida toote informatsiooni
  • valiku protsess on tehtud lihtsamaks
  • lihtsam juurdepääs kogu asjakohasele teabele olemasolevate Zehnderi toodete ja Zehnder Studio kollektsiooni toodete kohta
  • ühine kontaktpunkt

Uus Zehnder Studio Collection – kui vorm järgib funktsiooni

Fraasi “kui vorm järgib funktsiooni” kombineerimine uue Zehnder Studio Collectioniga võtab kokku uue tootesarja iseloomu ja olemuse.

“Vorm järgib funktsiooni” on põhimõte, mis on seotud 19. sajandi lõpu ja 20. sajandi alguse arhitektuuri ja tööstusdisainiga üldiselt ning selle lõi arhitekt Louis Sullivan. Uue loosungi idee seisneb selles, et Zehnderi atraktiivsete ja väljakujunenud disainiomaduste arenenud tehnoloogia ja kõrgeimad kvaliteedistandardid on nüüd rikastatud tootevaliku kaudu, kus uuenduslik disain ja tehnoloogiad mängivad keskset rolli.

Koos moodustavad nad tugeva sideme, mis võimaldab Zehnderil vaadata tulevikku jõuliselt ja enesekindlalt.

Siit leiate kõik meie Studio Collection tooted:

Oleme siin, et aidata.

Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.