Zehnder disain ventilatsioonivõred

Zehnder Comfosystems õhujaotussüsteemi alla kuulub suur valik disain ventilatsioonivõresid nii sissepuhkele kui väljatõmbele, põrandasse, lakke või seina. Disainvõre mõõtmed sõltuvad valitud kanalisüsteemist. Disainvõresid on võimalik tellida nii roostevaba kui ka valge lõppviimistlusega.

Zehnder OnFloor ja InFloor – efektiivne ja hügieeniline

Saadaval on kaks Zehnder Comfosystems õhujaotussüsteemi – Flat 51 pooljäik lapikkanalisüsteem ja ComfoTube 90mm / 75mm pooljäik ümarkanalisüsteem. Mõlemal juhul reguleeritakse õhuhulka vastavalt nõuetele. Mõlemad on tuntud oma probleemivaba integreerimise ja kiire paigalduse poolest.

Zehnder OnFloori (Flat 51) lahenduse puhul liigub värske õhk läbi lapiku, ovaalse, hügieenilise sisekattega ventilatsioonitoru, mis on paigaldatud lõpetamata põranda isolatsioonikihti, betoonkihi peale.
Zehnder InFloor (Zehnder Comfotube 75/90) toimib samal põhimõttel, kuid läbi ümmarguste suurema läbimõõduga ventilatsioonitorude ja need paigaldatakse lõpetamata põranda betoonikihi sisse.

Elegantsed ja funktsionaalsed Zehnderi disain ventilatsioonivõred on tunnustatud iF disainiauhindadega. iF Product Design Award loodi 1954. aastal ja auhindu annab igal aastal välja iF International Forum Design. Auhinnale, mis seab ette erinevaid kriteeriume, on igal aastal rohkem kui 5500 võistlustööd umbes 59 riigist.

Vaata kõiki Zehnder Comfosystems ventilatsioonisüsteemi komponente.

Comfosystemsist lähemalt.

Tutvu ka Zehnder ComfoGrid Linea disain ventilatsioonirestidega