fbpx

Tervislik õhk Zehnderi ERV ventilatsiooniga ja 5-aastane lisagarantii

90% oma elust veedame me siseruumides

Õhk ei ole igal pool nii hea nagu jalutuskäigul metsas. Eluruumides ei kontrollita õhukvaliteeti sageli piisavalt, kuid siiski on just kliima siseruumides otsustava tähtsusega meie heaolutundele ja tervisele. Selleks, et tagada oma kodus kõrgeim sisekliima kvaliteet on sul vaja „Head Õhku“. “Hea Õhk” on puhas ja värske, aga samal ajal ka mugava temperatuuri ja niiskussisaldusega! Zehnder pakub niiskustagastusega  ventilatsiooniseadmeid igale majale ja korterile. Meie lahendustega on lisaks kõrgele kvaliteedile tagatud:

mugav sisekliimaMugav sisekliima

Zehnderi patenteeritud ERV soojusvaheti tehnoloogia tagab lisaks kõrgele soojustagastusele mugava sisekliima sinu kodus suvel kuivema ja talvel niiskema õhuga.

tervisTervis

ERV soojusvaheti ei lase edasi kanduda viirustel ega saasteainetel.

 

madalad kasutuskuludMadalad kasutuskulud

Passiivmaja Instituudi standarditele vastavad efektiivsed ventilatsiooniseadmed ning targad kütteelemendid tarbivad vähe voolu, millest tulenevad ka madalad kasutuskulud.

hoone pikk eluigaHoone pikk eluiga

Stabiilne niiskustase õhus vähendab pragude tekkimise võimalust puitkonstruktsioonides ja -materjalides ning pikendab nende eluiga.

Kuidas toimub niiskustagastus?

Zehnderi entalpia-soojusvahetiga mugavus-ventilatsiooniseadmetega tagastate kuni 80% soojust ja täiendavalt kuni 70% niiskust. Seoses sellega jäävad talvel soojus ja niiskus ruumi, samal ajal lisatakse juurde õige kogus värsket õhku. Suvel seevastu tõmmatakse soojast, niiskest välisõhust soojus ja niiskus välja enne kui värske õhk pääseb otse majja. See energiatõhus protsess hoiab ära liiga kuiva siseõhu talvel ja liiga niiske siseõhu suvel. Zehnderi patenteeritud polümeer-membraan talitleb seejuures õhuvoolude eralduskihina. Samaaegselt takistatakse saasteainete üleminekut väljuvast õhust sisenevasse õhku.

kuiv õhksoojus- ja niiskustagastusLõpp liigkuivale õhule talvel

Soojus ja niiskus tagastatakse ning need jäävad ruumi.

 

 

 

niiskusMeeldiv niiskuse vähendamine suvel

Soojus ja niiskus eemaldatakse välisõhust enne kui värske õhk otse majja pääseb.

 

 

 

membraanpatenteeritud membraanAinulaadne patenteeritud membraan

Talitleb õhuvoolude eralduskihina ja garanteerib eranditult mõlema membraanile mõjuva õhuvoolu veeauru ülekandmise.

 

 

 

Muretu ventilatsioonisüsteem 5 aastat Pluss garantiiga!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meie usume oma toodete kvaliteeti ja soovime tagada oma mugavate ventilatsioonisüsteemidega usaldusväärsuse. Pakume Teile võimalust kasutada uut, pikendatud viieaastast garantiid. See annab Teile suurema kindluse, et kõik töötab nii nagu peab, ja kui on vaja remonti, võite olla kindlad, et see tehakse nii kiiresti kui võimalik korda. Volitatud Zehnderi ventilatsioonisüsteemi paigaldaja aitab Teil saada 5 aastat Pluss garantiid.

5 sammu 5-aastase lisagarantii saamiseks

Korrektne projekt
Koostöös Teie volitatud Zehnderi paigaldusettevõttega, projekteeritakse mugavaks ventilatsiooniks mõeldud Zehnderi süsteem professionaalselt vastavalt normidele.
 Õiged ventilatsioonisüsteemi elemendid
5-aastane lisagarantii kehtib ainult Zehnderi toodetele, kui täielik ventilatsioonisüsteem on valmistatud Zehnderi komponentidest.
Nõuetekohane paigaldamine
Zehnderi ventilatsioonisüsteem paigaldatakse vastavalt paigaldus- ja kasutusjuhenditele ning vastavalt standardile DIN 1946-6.

 Nõuetekohane seadistamine
Seadistamise viib läbi ja tõendab Zehnderi volitatud partner või Zehnderi hooldustehnik.
 Nõuetekohane hooldus
Filtrite asendamine ja süsteemi hooldus on registreeritud ja toimub vastavalt hooldusplaanile.
* Ventilatsiooniseadmed, mille võimsus on alla 800 m³ / h, välja arvatud detsentraliseeritud ventilatsiooniseadmed, õhukanalid, maasoojusvahetid ja originaalfiltrid, mis on loetletud Zehnder Comfosystems hinnakirjas.

Lisainformatsiooni leiate siit!

Comfort Systems

Meil on teile uudiseid!

Comfort Systems OÜ pakub nüüd Zehnderi tooteid eriti hea hinnaga!

Lahenduse koostamiseks ja pakkumise saamiseks palun pöörduge otse edasimüüja poole: comfortsystems.ee