fbpx

Tervislik jahutus värske õhuga

Tervislik jahutus värske õhuga? See on võimalik! ComfoAir Q, ComfoClime ja ComfoTube Therm toodete kombinatsioon on tervislik, mugav ja jätkusuutlik lahendus kodu ülekuumenemise vältimiseks.

Tervislik jahutus ilma konditsioneerita

Meie kodud muutuvad üha soojemaks. Olemasolevad süsteemid nagu konditsioneerid tsirkuleerivad õhku, aga ei värskenda seda. ComfoAir Q, ComfoClime ja ComfoTube Therm toodete kombinatsioon pakub jahutust värske õhuga. See hoiab CO2 taseme madalana ja hapniku taseme kõrgena.

Värske õhuga jahutamine – see toimib järgnevalt

ComfoAir Q soojustagastusega ventilatsioonisüsteem toob värske õhu. Pärast seda annab ComfoClime õhk-õhk soojuspump täiendavat jahutust (või kütet vastavalt vajadusele). Lõpuks viib Zehnderi soojustatud ComfoSystems õhujaotussüsteem värske õhu ruumidesse. Kuna ComfoTube Therm õhujaotussüsteem on soojustatud, siis energiakadusid ei ole.

Kombineeritud lahendus

ComfoAir Q, ComfoClime ja ComfoTube Therm koos toovad üksteises parima esile. Jahuta ruume värske õhuga kuumal suvepäeval. Või lisa soojust külmal talveajal. Alati tervislik. Alati energiatõhus.

ComfoAir_Q_600_ventilatsiooniseade

ComfoAir Q ventilatsiooniseade

Võtab väljast värsket õhku, maksimaalselt energiatõhus.

ComfoClime õhk-õhk soojuspump

Pakub lisajahutust või -soojust maksimaalse mugavuse saavutamiseks.

ComfoTube Therm õhujaotussüsteem

Jaotab õhu ruumidesse ilma energiakadudeta.

Energiatõhus jahutus värske õhuga

Ventilatsioon, kütmine ja jahutus värske õhuga. Soojustagastusega ventilatsiooni lisalahendustega saate ideaalse tulemuse. See on energiatõhus, kuna süsteem kasutab (uuesti) ära energia, mis muidu kaotsi läheks. Edasijõudnud tehnoloogia ja jätkusuutlike materjalide suurepärane koosmõju.

ComfoClime ja ComfoTube Therm = lihtne paigaldus

ComfoClime ja ComfoTube Therm on plug & play ühendusega. Teisisõnu: neid on väga lihtne paigaldada. Asetage ComfoClime koos kaasasoleva adapteriga mugavalt ComfoAir Q soojustagastusega ventilatsiooniseadmele. Seejärel ühendage omavahel eelisoleeritud ComfoTube Therm torustiku komponendid, et luua kondensatsioonivaba jaotussüsteem.

Ideaalne temperatuur. Kogu aeg

Selle ainulaadse kombinatsiooniga saavutate parima sisekliima: ventilatsiooni, kütte ja jahutuse värske õhuga, parima õhuniiskuse ja filtreerimise. Õhk püsib ideaalselt õigel temperatuuril, olgu väljas palav suveilm või külm talv. Tunnete koheselt ComfoClime’i ja ComfoTube Therm õhujaotussüsteemi lisamugavust. Ideaalne, kui jätkusuutlikkus, mugavus ja tervislikkus on teile olulised.

Olete lahendusest huvitatud? 

Võtke meiega ühendust!

Oleme siin, et aidata.

Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.