fbpx

Väljatõmbeplafoon Zehnder ComfoValve Luna E võitis maineka Red Dot Product Design 2020 auhinna

väljatõmbeplafoonVäljatõmbeplafoon Zehnder ComfoValve Luna E võitis Red Dot auhinna silmapaistva disainikvaliteedi eest.

Gränichen, märts 2020: Red Dot žürii on teinud otsuse: väljatõmbeplafoon Zehnder ComfoValve Luna E on võitnud Red Dot Product Design 2020 auhinna oma hea disainikvaliteedi eest. See tähendab, et Zehnder Group International AG on ühe maailma mainekama disainikonkurssi võitja!

Red Dot auhind: Product Design pakub disaineritele ja tootjatele kogu maailmast platvormi oma toodete hindamiseks. Aastal 2020 esitasid 60 riigi disainerid ja ettevõtted võistlusele enam kui 6500 toodet. Rahvusvaheline žürii koosneb erinevate erialade kogenud ekspertidest ja on kokku tulnud umbes 65 aastat, et valida aasta parimad tooted.

„Red Dot auhinna võitjad on tõestanud, et nad on loonud suurepärased tooted. Tooted võitsid žürii hääled  mitte ainult oma välimuse pärast, vaid ka tänu võrreldamatule funktsionaalsusele. Oma toodetega seavad auhinnasaajad oma ala tööstuses uued standardid.“ ütles Red Doti asutaja ja tegevjuht professor dr. Peter Zec. 22. juunil 2020 lisandub väljatõmbeplafoon Zehnder ComfoValve Luna E näitusele “Design on Stage” Red Dot disainimuuseumis Essenis, kus esitletakse kõiki auhinnatud tooteid. Muuseum on seega parim koht oma klassi parimatele tööstusdisainilahendustele.

Zehnder ComfoValve Luna perekonna – edulugu

Juhtiv sisekliima spetsialist Zehnder on oma plafoonide perekonda täiendanud Zehnder ComfoValve Luna E väljatõmbeplafooniga. Laitmatult kujundatud väljatõmbeplafoon Zehnder ComfoValve Luna E eemaldab saastunud õhu vaikselt ja tõhusalt, samal ajal kui sissepuhkeplafoon Zehnder ComfoValve Luna S toob värsket õhku, tagamaks, et inimesed hingavad siseruumides alati puhtaimat ja värskeimat õhku.

Viimane täiendus Zehnderi edukate plafoonide seeriasse on juba pälvinud maineka 2020. aasta iF-i disainiauhinna. Väljatõmbeplafoon Zehnder ComfoValve Luna E käib sissepuhkeplafooni Zehnder ComfoValve Luna S jälgedes. Ka Zehnderi sissepuhkeplafoon pälvis mõlemad ihaldatud rahvusvahelised disainiauhinand: iF disainiauhind ja Red Dot auhind 2018. Seega mõlemat plafooni, Zehnder ComfoValve Luna E ja S, on nende turuletoomise ajast tunnustatud kõrgelt mainekate rahvusvaheliste tootedisainiauhindadega.

 

 

Oleme siin, et aidata.

Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.