fbpx

Rahvusvaheline Passiivmaja näitus tuleb taas!

Soovid ehitada või renoveerida?

Leia sobivad lahendused oma kliimasõbraliku ehituse jaoks veebinäituselt. Rahvusvaheline Passiivmaja Konverents toimub sel aastal kahekümne neljandat korda 17.09 – 8.10! Passiivmaja näitus on koht, kus saab tundma õppida kliimasõbraliku ehituse energiatõhusaid komponente. Näituselt leiad parimad tooted oma ehitusprojekti tarbeks ja saad suhelda erinevate tootjate ja teenusepakkujatega. Kui otsid sobivat toodet, siis ka selle leiad lihtsa vaevaga näituselt, sest spetsialistid demonstreerivad muljetavaldavaid tooteid.

Mida pakub sulle tasuta veebinäitus?

Ülemaailmsed näitused
24. Rahvusvahelisel Passiivmaja Konverentsil osaledes saavad energiatõhusate hoonete valdkonna eksperdid võimaluse kohtuda eksponentidega kogu maailmast, kes pakuvad kliimaspetsiifilisi passiivmaja komponente.

Giidiga ekskursioonid
Passiivmaja instituudi eksperdid juhatavad teid näitusel ja tutvustavad teile tooteid ning uudseid lahendusi. Näitame teile uusimaid tehnoloogiaid energiatõhusate hoonete valdkonnas.

Võrgustiku loomise võimalus
Kohtu sõpradega ja loo uusi kohalikke ja rahvusvahelisi kontakte. Veeda aega erinevatel üritustel, mis on mõeldud eksponentidele ja konverentsil osalejatele. Kasuta võimalust arendada oma olemasolevaid ärisuhteid ja luua uusi kodust lahkumata.

Näitusel tutvustab Zehnder oma nutikaid ja kõrgkvaliteetseid lahendusi. Meie eksperdid on teile kättesaadavad reaalajas vestluses ja virtuaalsete näitustuuride ajal. Ootame sinuga kohtumist ja huvitavaid arutelusid!

Teemad:

  • Virtuaalsed vestlused inglise- ja saksa keeles, kus saate lähemalt tutvuda ComfoAir Q ja Zehnderi usaldusväärsete lahendustega
  • ZGSI tooteesitlus (CAQ, CA180, Detsentraalsed lahendused) koos kommentaaridega
  • Õhujaotussüsteemi ComfoSystems video
  • Võimalus tutvuda erinevate brosüüridega

Külasta tasuta näitust! Liitu ekspertide poolt juhendatud näitusetuuridega: www.passivehouseconference.org