fbpx

  Registreeru seminarile

  Parim õhk Sinu koju Zehnderi õhujaotussüsteemiga

  Kuidas töötab Zehnder ComfoFresh õhujaotussüsteem?

  Meie ilmad muutuvad järjest külmemaks ja suviselt värske õhk kaugeneb iga päevaga. Kindlasti soovivad paljud meist siiski veel nautida head ja mõnusat kliimat, mis on meile tervislik ja kus tunneme end kõige paremini. Septembrikuu kampaanias tutvustab Zehnder kõrgkvaliteetseid plastikust õhujaotussüsteeme. Zehnder ComfoFresh õhujaotussüsteemid toovad värske õhu kõikidesse ruumidesse ning eemaldavad samaaegselt seisnud, niiske, saastunud õhu ja lõhnad.

   

   

  SÜSTEEM

  Õhujaotussüsteem tagab värske õhu jõudmise eluruumidesse ja saastunud õhu samaaegse eemaldamise niisketest ruumidest. Seda tehakse õhukanalite abil, mida saab eraldi seadistada. Ainsad nähtavad süsteemi elemendid peale kontrolleri on disainvõred, mis varjavad sisse- ja väljatõmbeõhu avasid. Zehnder ComfoGrid Linea disainrestid tagavad efektiivse õhujaotuse kaasaegse disainiga. Oma elegantse välimuse ja kvaliteediga sulanduvad need võred stiilselt igasse elukeskkonda. Zehnder Comfosystems õhujaotussüsteemi alla kuulub ka suur valik disainvõresid nii sissepuhkele kui väljatõmbele, põrandasse, lakke või seina. Disainvõre mõõtmed sõltuvad valitud kanalisüsteemist ja neid on võimalik tellida nii roostevaba kui ka valge lõppviimistlusega.

  HELIISOLATSIOON

  Sissepuhke- ja väljatõmbe kanalid on varustatud mürasummutitega, et õhujaotus oleks võimalikult vaikne. Kuna iga õhuava on kollektoriga eraldi ühendatud, ei ole ruumidevaheline müra ülekandmine mööda ventilatsioonitorustikku võimalik. See tagab peaaegu müravaba õhujaotuse igasse ruumi. Zehnder ComfoWell mürasummuti/jaotuskastid ühilduvad Zehnder ComfoFresh õhujaotussüsteemi komponentidega. Modulaarne süsteem Zehnder ComfoWell koosneb vabalt kombineeritavatest mürasummutitest, filtritest ja jaoturitest, vastavalt viies koostelaiuses. Ka väga kitsastes oludes –mürasummuti ja jaotuskasti kombinatsioon vajab väikseimas teostuses ruumi vaid 55 cm.

  SISSEPUHKE- JA VÄLJATÕMBEÕHK

  Kodude ventileerimisel eristatakse sisse- ja väljatõmbe ruume. Toad nagu elutoad, magamistoad ja lastetoad on tuntud kui sissepuhke ruumid. Väljatõmbe ruumid on ruumid, kust eemaldatakse niiskus ja lõhnad, nagu köök, vannituba ja WC. Ventilatsioonilahenduse kavandamisel on sisse- ja väljatõmbeõhu avade paigutus planeeritud nii, et oleks tagatud ristventilatsioon läbi hoone.

  Miks osta Zehnderi õhujaotussüsteem?

  Ruumisäästlikkus: ruumisäästliku õhujaotussüsteemi paigaldamine võtab võimalikult vähe elamispinda ja säästab ruumi muu tehnoloogia jaoks. Zehnder on selleks otstarbeks välja töötanud nutikad tooted: Zehnder ComfoWell, summutite, filtrite ja jaotuskollektorite modulaarse süsteem, mis võtab väga vähe paigaldusruumi. Ristosa võimaldab torusid ületada ilma täiendavat ruumi võtmata. Kõrgus püsib 120 mm asemel vaid 50 mm.

  Planeerimine ja paigaldamine: erinevalt paljudest pakkujatest aitab Zehnder kavandada ja paigaldada Zehnderi täieliku ventilatsioonisüsteemi tagades parima energiatõhususe, mugavuse ja vaikse töötamise. Süsteemi on lihtne paigaldada uusehitistele ja renoveeritavatele majadele, millega saab hakkama iga klient, nii hoiad kokku väärtuslikku aega ja raha.

  Mürasummutamine: Zehnderi ventilatsiooniseadmed pakuvad standardvarustuses väga madalaid müraväärtuseid ning need saavutatakse tänu uuenduslikule ventilaatori tehnoloogiale. Müra vähendatakse töötamise ajal optimaalse paigalduse ja õigete komponentide (nt summutite) valiku abil. Näiteks Zehnder ComfoTube ventilatsioonitorudel on õhutakistuse vähendamiseks sile sisemine kiht. Tänu sellele saab seade töötada madalamal võimsusel ja heli on viidud miinimumini.

  Mugavus ja tervis: häid ventilatsioonisüsteeme on lihtne kasutada, need on töö ajal vaiksed ega tekita kunagi tuuletõmmet. Zehnderi mugav siseruumide ventilatsioonisüsteem vastab kõigile kliendi soovidele. Värske õhk parandab meie heaolu, keskendumisvõimet ja produktiivsust. Meie süsteeme kiidavad allergikud üle maailma, kuna ventilatsiooniseadme filter püüab kinni peene tolmu ja õietolmu.

  Hooldus ja hügieen: Zehnder hoolitseb selle eest, et tooted jõuaksid kohale hügieeniliselt laitmatus seisukorras. Näiteks on võre korpustel kattekaaned, mis eemaldatakse alles pärast paigaldamise lõppu. See tagab, et ehitusplatsilt ei pääse mustus torudesse. Lisaks on kõigil asjakohastel osadel kontrollavad, mis hõlbustavad süsteemi puhastamist. Ventilatsioonisüsteem püsib seega hügieeniliselt veatu veel aastaid. Lihtne hooldus tänu turul ainsale puhastavale mürasummutile.

  Disain: Kuigi ventilatsiooniseadmed on tavaliselt paigutatud keldritesse või tehnoruumidesse, on eluruumides lisaks juhtpaneelile ka sissepuhke ja väljatõmbe avad. Erinevad Zehnderi disainvõred varjavad neid diskreetselt, sulandudes suurepäraselt eluruumi sisekujundusega.

  Disain kohtub funktsionaalsusega. Meie õhujaotus kontseptsiooni nähtav külg pole ainult funktsionaalne, vaid ka visuaalselt nauditav. Tänu optimeeritud õhujoale, ei tekita Zehnder ComfoValve Luna tuuletõmmet ega müra.

  “Hea õhk” sinu kodus
  Link
  Milline õhujaotussüsteem valida?
  Link
  Zehnderi ümarkanalisüsteem
  Link
  Zehnderi lapikkanalisüsteem
  Link
  Välisrestid
  Link
  Disainrest Zehnder ComfoGrid Linea
  Link
  Väljatõmbeplafoon Luna E125
  Link
  Zehnder disainvõred
  Link
  ComfoWell mürasummuti- jaotuskast
  Link
  Isolatsioontoru ComfoPipe Compact
  Link
  Rõhualanduskastid Zehnder TVA-P 90
  Link
  Ohtlik süsihappegaasi tase sinu kodus
  Link
  Oleme siin, et aidata.

  Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.