fbpx

  Registreeru seminarile

  Kuidas toimub kortermaja ventilatsiooni rekonstrueerimine?

  Kortermaja kompleksse renoveerimise käigus rajatakse tsentraalne energiatagastusega sundventilatsioonisüsteem. Sisssepuhke ja väljatõmbe kanalid kinnitatakse otse olemasolevale fassaadile. Õhukanalid jäävad fassaadisoojustuse alla ning seega silmale nähtamatuks. Igas magamistoas ja elutoas jääb välisseina sisepinnale sissepuhke plafoon. Sanruumidesse (WC ja vannituba) ja kööki paigaldatakse väljatõmbe plafoonid. Välisseinaga mittepiirnevate sanruumide korral läbib ruumi teenindav väljatõmbekanal san-bloki ja välisseina vahele jäävat ruumi. Olemasolevad vanad sanruumide väljatõmbekanalid suletakse ja isoleeritakse.

  Kogu ventilatsioonisüsteem (ventilatsiooniagregaadist torustiku ja liitmikuteni) põhineb Saksa tootja Zehnder Group Deutschland Gmbh tootesarja Comfosystems nomenklatuuril.
  Olenevalt hoone tüpoloogiast ja soojustuskihi paksusest kasutatakse ümaraid kahekihilisi plastikust õhukanaleid välisläbimõõduga 75 või 90 mm või lamekanaleid mõõtmetega 37×51 mm. Fassaadialuse torustiku sisekiht on antistaatiliste omadustega materjalist. Ventilatsiooniagregaadina kasutatakse kõrge energiatagastuse ja madala elektrienergia kuluga Zehnder XL või Zehnder/ Paul MAXI tooteseeria tsentraalseid ventilatsiooniagregaate.

   

  Hoone ventilatsioonisüsteem grupeeritakse vajadusel näiteks trepikodade või korruste kaupa. Ventilatsiooniseadmeid on võimalik vastavalt hoone võimalustele paigaldada nii pööningule, keldrisse kui ka lamekatusele välistingimustesse. Kogu süsteemi on võimalik juhtida läbi sama tootja juhtautomaatika ning valikuliselt on samuti võimalus soetada juurde üle internet juhtimise ja monitoorimise lahendus.
  Zehnder ventilatiooniagregaatide juhtautomaatika on tehase poolt seadmesse integreeritud. Ventilatsioonisüsteemi distantsjälgimiseks ja juhtimiseks oleme loonud kasutajasõbraliku ja eestikeelse kaugjälgimise süsteemi (www.skytech.ee).

   

  Vaata lisaks videot Zehnder Comfosystems ventilatsioonisüsteemi paigalduse kohta kortermajas:


  Sertifitseeritud ja kvaliteedijärelvalvega Zehnder hügieeniline antistaatiline õhujaotussüsteem.

    

  Usalda originaali! Zehnder Flat 51 plastik õhujaotussüsteem on patenteeritud ja toodetud Saksamaal.


  Zehnder ComfoAir XL ventilatsiooniseadmed omavad Passiivmaja sertifikaati ja täidavad ka kõige karmimad energiatõhususnõuded.

   

  Oleme siin, et aidata.

  Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.