fbpx

  Registreeru seminarile

  Detsentraalne ventilatsiooniseade

  Vahel võib olla keeruline paigaldada hoonesse ventilatsioonisüsteemi ning võib tunduda, et selleks ei olegi võimalust. Zehnder pakub ideaalset lahendust igale korterile ja majale, kuhu ei saa paigaldada ventilatsioonisüsteemi. Sõltumata sellest, kas te ehitate uut korterit, renoveerite või ehitate maja, Zehnderi detsentraalne ventilatsiooniseade sobib iga olukorraga.

  Funktsionaalne põhimõte
  Detsentraalsete ventilatsiooniseadmetega ventileeritakse elamispind ilma tsentraliseeritud õhujaotussüsteemita. Tänu sünkroonsele sisse- ja väljatõmbeõhu tööle, on Zehnderi kompaktsetel ventilatsiooniseadmetel siseventilatsiooni eelised. Neil on optimaalne ventilatsioon ja väljatõmme, soojustagastus, maksimaalne energiatõhusus ning Zehnder ComfoSpot 50 ja ComfoAir 70 on ka niiskustagastus funktsioon.

  Näide siseruumide ventilatsioonist väikeses elamus. Üks Zehnder ComfoSpot 50 ja kaks külgneva toaga Zehnder ComfoAir 70 seadme ühendust tagavad optimaalse heaolutunde kliima üle 80 m².

  Zehnder ComfoAir 70

  Zehnder ComfoAir 70 on mõeldud väiksemate korterite või eraldi ruumide/ruumigruppide ventileerimiseks. Seadme unikaalne disain jätab kõik müra tekitavad komponendid välisseina sisse peitu. Kogu seadme korpuse sisemus on polüpropüleen vormis, mis tagab eriti head müra tõkke ja õhutiheduse näitajad. Seadme tagaküljele on võimalik kinnitada sissepuhke/ väljatõmbe õhukanalid. Ilma täiendavate õhukanaliteta töötab seade ruumipõhisena.

   

  ComfoSpot 50

  ComfoSpot 50 on välisseina paigaldatav ruumipõhine soojus- ja niiskustagastusega ventilatsiooniseade. ComfoSpot ventilatsiooniseadmel kasutatakse PAUL Wärmerückewinnung Gmbh entalpia vastuvoolu plaatsoojusvahetit, mis tagab madalama külmumiskaitse piiri, väldib kütteperioodil ruumide siseõhu liigset kuivamist (tagastades kuni 78% niiskusest) ja tagastab üle 80% soojusenergiast. Hoolimata kõrget rõhku arendatavatest tsentrifugaal ventilaatoritest, jääb seadme heli 10 l/s õhuvooluhulga sissepuhkel 25 dBA juurde. ComfoSpot 50 on sobilik nii renoveerimisprojektide jaoks kui ka uusehitistele, kus ei soovita kasutada ventilatsioonikanaleid.

   

   

  Väljatõmbeventilaator ZCV3

  Unity ZCV3si on pidevalt töötav väljatõmbeventilaator, mille disain tagab lihtsa lahenduse täitmaks ehituseeskirju ning pakkumaks energiasäästlikku koduventilatsiooni lahendust, et parandada õhukvaliteeti eluruumides. Unity ZCV3si paigaldamine on paindlik ning  täidab kõikide märgruumide jõudlusõudeid eluasemes.

  Teie Unity ZCV3sil võivad olla järgnevad aktiveeritud omadused:
  * Intelligentne seire läbi nutitaimeri ja niiskuse tehnoloogia (täisautomaatne viiteajarelee/üleajataimer ning niiskusfunktsioon), mis jälgib kodukeskkonda.
  * Üleaja taimer, 1-60 minutilise ajavahemikuga.
  * “Ära häiri” öörežiim, mil ventilaator ei võimendu teatud aeg peale valgustuse lülitumist.
  Märge: Need funktsioonid mõjutavad vaid kõrge väljatõmbe võimendusrežiimi, ventilaator jätkab tööd madalamal voolurežiimil.

  Küsige pakkumist meie ekspertidelt ja leiame teile sobiva lahenduse. Zehnder – Alati parim kliima!

  Zehnder ComfoAir 70
  Link
  Zehnder ComfoSpot 50
  Link
  Väljatõmbeventilaator ZCV3
  Link
  Oleme siin, et aidata.

  Kas teil tekkis küsimusi meie toodete või teenuste kohta? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega peagi ühendust.