fbpx

  Registreeru seminarile

  Arvukad vormid

  Moodne arhitektuur ja keerukad ehitusolukorrad esitavad teile järjest rangemaid nõudeid. Kas kaarjad, nurgelised, ruume jaotavad või klassikaliselt sirged –  Zehnder Charlestoni abil saate valida vormid, mis sobivad teie ruumiga kõige paremini.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Nurgelised: Nurga all paikneva Zehnder Charlestoniga saate ruumisäästva toruradiaatori ilma, et peaksite tegema kompromisse küttevõimsuses. Samal ajal saate selle mudeli abil kujundada ruumi optilist ilmet.

  Kaarjad: Postidele või ümaratele seintele. Zehnder Charlestoni radiaatoreid saab kasutada ka ehituslikult nõudlikes kohtades tänu erinevatele painderaadiustele. Nii saate kujundada oma ruumi täpselt selliseks nagu vaja.

  Horisontaalne: Ajatult elegantse horisontaalse vormi võttis Zehnder oma esimestel terasradiaatoritel kasutusele juba 1930. aastal. Tehniliselt on toruradiaatorid pärast seda edasi arenenud, kuid nende ajatu vorm on endiselt väga populaarne.

  Vertikaalne: Klassikalise ja moodsa vertikaalse kujuga Zehnder Charleston vastab erinevatele ruumilistele nõuetele ja sobib seejuures ideaalselt optiliselt vaheldusrikka variandina.

  previous arrowprevious arrow
  next arrownext arrow
  Slider

   

  Sukeldu Zehnder Charlestoni vormimaailma

   

  Enam kui kütmine: Zehnder Charlestoni radiaatorite klassika lai valik

  Olenemata sellest, kas tegemist on integreeritud istmega, praktilise käterätihoidikuga või sisseehitatud peegliga: Tänu Zehnder Charlestoni suurele tootevalikule pakume oma klientidele nii soojust kui ka suurimat mugavust.

  Zehnder Charleston Turned

  Zehnder Charleston Clinic

  Zehnder Charleston Bar

  Zehnder Charleston Bench

  Zehnder Charleston Mirror

  previous arrow
  next arrow
  Slider

  Zehnder Charleston
  Link
  Zehnder Charleston Turned
  Link
  Zehnder Charleston Clinic
  Link
  Zehnder Charleston Bar
  Link
  Zehnder Charleston Bench
  Link