fbpx

Registreeru seminarile

Arvukad vormid

Moodne arhitektuur ja keerukad ehitusolukorrad esitavad teile järjest rangemaid nõudeid. Kas kaarjad, nurgelised, ruume jaotavad või klassikaliselt sirged –  Zehnder Charlestoni abil saate valida vormid, mis sobivad teie ruumiga kõige paremini.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nurgelised: Nurga all paikneva Zehnder Charlestoniga saate ruumisäästva toruradiaatori ilma, et peaksite tegema kompromisse küttevõimsuses. Samal ajal saate selle mudeli abil kujundada ruumi optilist ilmet.

Kaarjad: Postidele või ümaratele seintele. Zehnder Charlestoni radiaatoreid saab kasutada ka ehituslikult nõudlikes kohtades tänu erinevatele painderaadiustele. Nii saate kujundada oma ruumi täpselt selliseks nagu vaja.

Horisontaalne: Ajatult elegantse horisontaalse vormi võttis Zehnder oma esimestel terasradiaatoritel kasutusele juba 1930. aastal. Tehniliselt on toruradiaatorid pärast seda edasi arenenud, kuid nende ajatu vorm on endiselt väga populaarne.

Vertikaalne: Klassikalise ja moodsa vertikaalse kujuga Zehnder Charleston vastab erinevatele ruumilistele nõuetele ja sobib seejuures ideaalselt optiliselt vaheldusrikka variandina.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

 

Sukeldu Zehnder Charlestoni vormimaailma

 

Enam kui kütmine: Zehnder Charlestoni radiaatorite klassika lai valik

Olenemata sellest, kas tegemist on integreeritud istmega, praktilise käterätihoidikuga või sisseehitatud peegliga: Tänu Zehnder Charlestoni suurele tootevalikule pakume oma klientidele nii soojust kui ka suurimat mugavust.

Zehnder Charleston Turned

Zehnder Charleston Clinic

Zehnder Charleston Bar

Zehnder Charleston Bench

Zehnder Charleston Mirror

previous arrow
next arrow
Slider

Zehnder Charleston
Link
Zehnder Charleston Turned
Link
Zehnder Charleston Clinic
Link
Zehnder Charleston Bar
Link
Zehnder Charleston Bench
Link