fbpx

Registreeru seminarile

5-aastane lisagarantii

Muretu ventilatsioonisüsteem 5 aastat Pluss garantiiga!

Meie usume oma toodete kvaliteeti ja soovime tagada oma mugavate ventilatsioonisüsteemidega usaldusväärsuse. Pakume Teile võimalust kasutada uut, pikendatud viieaastast garantiid. See annab Teile suurema kindluse, et kõik töötab nii nagu peab, ja kui on vaja remonti, võite olla kindlad, et see tehakse nii kiiresti kui võimalik korda. Volitatud Zehnderi ventilatsioonisüsteemi paigaldaja aitab Teil saada 5 aastat Pluss garantiid.

5 sammu 5-aastase lisagarantii saamiseks

 Korrektne projektKorrektne projekt

Koostöös Teie volitatud Zehnderi paigaldusettevõttega, projekteeritakse mugavaks ventilatsiooniks mõeldud Zehnderi süsteem professionaalselt vastavalt normidele.

 Õiged ventilatsioonisüsteemi elemendid

5-aastane lisagarantii kehtib ainult Zehnderi toodetele, kui täielik ventilatsioonisüsteem on valmistatud Zehnderi komponentidest. *

 Nõuetekohane paigaldamine Nõuetekohane paigaldamine Zehnderi ventilatsioonisüsteem paigaldatakse vastavalt paigaldus- ja kasutusjuhenditele ning vastavalt standardile DIN 1946-6.

 Nõuetekohane seadistamine

Seadistamise viib läbi ja tõendab Zehnderi volitatud partner või Zehnderi hooldustehnik.

 Nõuetekohane hooldus

Filtrite asendamine ja süsteemi hooldus on registreeritud ja toimub vastavalt hooldusplaanile.

* Ventilatsiooniseadmed, mille võimsus on alla 800 m³ / h, välja arvatud detsentraliseeritud ventilatsiooniseadmed, õhukanalid, maasoojusvahetid ja originaalfiltrid, mis on loetletud Zehnder Comfosystems hinnakirjas.

Comfort SystemsMuretu ventilatsiooni vähemalt 5 aastaks garanteerib Teile Zehnderi volitatud partner Comfort Systems OÜ

 

Zehnderi ventilatsiooniseadmed
Link
Zehnderi õhujaotussüsteem
Link
Garantiitingimused „5 aastat Pluss garantii“
Link